МФКТІ УДУНТ
Циклова комісія суспільно-економічних дисциплін
Про циклову комісію
суспільно-економічних дисциплін
Голова циклової комісії - Алексєєв Анатолій Анатолійович
Циклова комісія суспільно-економічних дисциплін забезпечує викладання суспільних, історичних дисциплін а також правознавства та економічної теорії.
Викладачі комісії високо кваліфіковані і досвідчені викладачі які успішно працюють на усіх відділеннях нашого коледжу і готують фахівців з усіх спеціальностей. До складу комісії входять сім викладачів, які викладають такі дисципліни: «Історія України», «Всесвітня історія», «Географія», «Громадянська освіта», «Основи правознавства», «Основи соціології», «Основи культурології», «Основи економічної теорії», «Основи філософських знань», "Фізичне виховання", "ЗахистУкраїни".
Викладання предметів циклу відбувається протягом всього періоду навчання студентів
з 1-го по 4-й курс.
Навчально-виховна діяльність викладачів комісії спрямована на підготовку сучасних фахівців транспорту України з високими морально-етичними і культурними якостями людини і громадянина. Циклова комісія розробляє і вдосконалює навчально-методичне забезпечення з дисциплін які викладаються.
Діяльність комісії спрямована на виконання таких завдань:
-
забезпечення вимог «Стратегії національно-патріотичного виховання», громадсько-патріотичне та духовно-моральне виховання, формування у людини і громадянина високої національно-патріотичної свідомості, почуття відданості своїй Українській державі.
-
впровадження громадянської освіти в Україні у відповідності до «Концепції розвитку громадянської освіти в Україні»;
-
виконання заходів «Національної стратегії в сфері прав людини»;
-
реалізація положень «Національної програми правової освіти населення», підвищення рівня правової культури, формування у громадян поваги до права, гуманістичних правових ідей, загальнолюдських та національних правових цінностей, а також подолання правового нігілізму.
Протягом 2022-2023 н.р. ЦК розглянула та ухвалила рішення стосовно організації навчально-методичної роботи, а саме:
-
Дотримання затвердженого алгоритму дій у проведенні занять в умовах дистанційного навчання. Оформлення Google класів, завдань і проведення дистанційних занять відповідно до вимог встановлених загальними рекомендаціями щодо форми і змісту і організації дистанційних занять у коледжі.
-
Наповнення сайту коледжу, комісії - електронними версіями робочих програм. Оформлення та удосконалення навчально-методичної документації предметів циклу, комплексів навчальних дисциплін з подальшим переведенням їх в електронну форму і розміщення їх на Google диску корпоративного домену з метою дистанційного доступу до документації. Розробка і використання в роботі тематичних форм тестування, комплектів лекцій та семінарів, самостійної роботи студентів, презентацій, власного медіаконтенту, методичних розробок, рекомендацій.
-
Перероблення, розробка, і використання електронних версій дистанційних завдань з курсу суспільствознавчих дисциплін, з урахуванням світоглядних, ідеологічних особливостей роботи у воєнний час.
-
Урахування в роботі матеріалів сучасного моменту історії України під час російської агресії проти України. Посилення складової патріотичного виховання молоді. Навчально-виховна, інформаційна протидія ворожій пропаганді агресора.
-